ورود عضویت

ژانر: ترسناک

4.9 /10 837 Votes

فیلم عینک سیاه Black Glasses 2022

فیلم عینک سیاه (به انگلیسی: Black Glasses) محصول کشور فرانسه و در ژانر ترسناک ، راز آلود می‌باشد و به کارگردانی Dario Argento در سال 2022 ساخته شده است.

دانلود فیلم
8.7 /10 990.8k Votes

سریال اتفاقات عجیب Stranger Things 2016

چیزهای عجیب (به انگلیسی: Stranger Things) یا اتفاقات عجیب، یک سریال اینترنتی آمریکایی، در سبک علمی تخیلی ترسناک است که توسط برادران دافر ساخته شده‌است. چیزهای عجیب از برنامه‌های اصلی نتفلیکس است و خود برادران دافر به همراه شاون لوی و دن کوهن تهیه‌کننده اجرایی آن هستند. فین ولفهارد، میلی بابی براون، نوآ اشنپ، گیتن ماتارازو ،کلب مک لاگلین، وینونا رایدر، دیوید هاربر، ناتالیا دایر، چارلی هیتون، جو کیری و کارا بوینو از جمله بازیگران اصلی سریال هستند.

دانلود سریال
دانلود فیلم راهبه 2018
5.3 /10 136.8k Votes

فیلم راهبه The Nun 2018

راهبه (به انگلیسی: The Nun) یک فیلم فراطبیعی ترسناک گوتیک آمریکایی محصول ۲۰۱۸ به کارگردانی کورین هاردی و نویسندگی گری دابرمن برگرفته از داستانی از دابرمن و جیمز وان است.این یک اسپین‌آف/ پیش‌درآمد از فیلم احضار ۲ در سال ۲۰۱۶ و پنجمین قسمت از فرنچایز دنیای سینمایی احضار است.

دانلود فیلم
دانلود فیلم احضار: شیطان مرا وادار کرد 2021
6.3 /10 107k Votes

فیلم احضار 3 شیطان مرا وادار کرد The Conjuring: The Devil Made Me Do It 2021

احضار: شیطان مرا وادار کرد (انگلیسی: The Conjuring: The Devil Made Me Do It)، یک فیلم آمریکایی در ژانر فراطبیعی ترسناک به کارگردانی مایکل چاوز است.فیلم‌نامه این فیلم توسط دیوید لزلی جانسون بر پایه داستانی از جیمز وان نوشته شده‌است. این فیلم دنباله‌ای بر فیلم‌های احضار (۲۰۱۳) و احضار ۲ (۲۰۱۶) و در مجموع هشتمین فیلم دنیای سینمایی احضار به حساب می‌آید.

دانلود فیلم
دانلود فیلم احضار 2 2016
7.3 /10 260.9k Votes

فیلم احضار ۲ The Conjuring 2 2016

احضار ۲ یا تسخیر ۲ (به انگلیسی: The Conjuring 2) یک فیلم در ژانر فراطبیعی ترسناک، محصول سال ۲۰۱۶ آمریکا به کارگردانی جیمز وان است. این فیلم دنبالهٔ فیلم ترسناک احضار می‌باشد که در ۱۹ ژوئیه ۲۰۱۳ اکران شده بود. پاتریک ویلسون و ویرا فارمیگا یکبار دیگر نقش دو متخصص مسائل ناشناخته به نام‌های اِد و لورِن وارن (بر اساس واقعیتی نقل شده از همین زوج) را ایفا می‌کنند. احضار ۲ در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶ توسط برادران وارنر اکران شد.دنباله فیلم با عنوان احضار: شیطان مرا وادار کرد در ژوئن سال ۲۰۲۱ میلادی اکران شد.

دانلود فیلم
دانلود فیلم احضار 2013
7.5 /10 490.2k Votes

فیلم احضار The Conjuring 2013

احضار (به انگلیسی: The Conjuring) فیلمی در ژانر ترسناک و محصول سال ۲۰۱۳ ایالات متحدهٔ آمریکا است. در این فیلم، پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا به ایفای نقش‌های اد و لورن وارن (دو محقق مسائل فراطبیعی) پرداخته‌اند. بسیاری از منتقدان، احضار را پس از فیلم جن‌گیر، ترسناک‌ترین اثر تاریخ سینما به حساب می‌آورند.

دانلود فیلم
دانلود فیلم آنابل به خانه می آید 2019
5.9 /10 72.2k Votes

فیلم آنابل به خانه می آید Annabelle Comes Home 2019

آنابل به خانه می‌آید (انگلیسی: Annabelle Comes Home) یک فیلم آمریکایی در ژانر فراطبیعی ترسناک، محصول سال ۲۰۱۹ و به نویسندگی و کارگردانی گری دابرمن است که بر پایه عروسک آنابل ساخته شده‌است. این فیلم دنباله‌ای بر آنابل (۲۰۱۴) و آنابل: آفرینش (۲۰۱۷) است و در مجموع هفتمین فیلم از دنیای سینمایی احضار به‌شمار می‌رود. دابرمن که با این فیلم نخستین تجربه کارگردانی خود را تجربه کرده، فیلم‌نامه را بر اساس داستانی به قلم خودش و جیمز وان به رشته تحریر درآورده است.

دانلود فیلم
5.4 /10 155.2k Votes

فیلم آنابل Annabelle 2014

آنابل (به انگلیسی: Annabelle) یک فیلم فراطبیعی ترسناک آمریکایی محصول ۲۰۱۴ به کارگردانی جان آر. لئونتی، نویسندگی گری دابرمن و تهیه کنندگی پیتر سفرن و جیمز وان است. این فیلم یک پیش‌درآمد برای فیلم احضار از سال ۲۰۱۳ و دومین قسمت از فرانچایز احضار است. این فیلم با الهام از داستان عروسکی به نام آنابل توسط اد و لورین وارن ساخته شده‌است. در این فیلم آنابل والیس، وارد هورتون و آلفر وودارد به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دانلود فیلم