مجموعه ای کامل از بهترین آثار جاناتان کی کوان که حتما باید دید
بیوگرافی جاناتان کی کوان
Ke Huy Quan

جاناتان کی کوان (انگلیسی: Jonathan Ke Quan؛ زادهٔ ۲۰ اوت ۱۹۷۱) که با نام که هوی کوان (انگلیسی: Ke Huy Quan) نیز شناخته می‌شود، یک هنرپیشه و بدلکار آمریکایی است. کوان در فیلم ایندیانا جونز و معبد مرگ (۱۹۸۴) و در گونیز (۱۹۸۵) بازی کرد. او در دو فصل از سال ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۱ در نقش جاسپر کوانگ در کمدی برتر کلاس همبازی شد. کوان در اواخر دهه ۱۹۹۰، زمانی که مدرک فیلم خود را از دانشکده هنرهای سینمایی یواس‌سی دریافت کرد، بازیگری را به دلیل کمبود فرصت متوقف کرد. او سپس به عنوان هماهنگ‌کنندهٔ بدلکاری و دستیار کارگردان کار کرد.

کوان در سال ۲۰۲۱ به بازیگری بازگشت و در نقش ویموند در فیلم علمی تخیلی و کمدی-درام همه‌چیز همه‌جا به یکباره (۲۰۲۲) ظاهر شد که تحسین گسترده‌ای را به همراه داشت و جوایز بسیاری از جمله جایزه گلدن گلوب و جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را به دست آورد. کوان یکی از دو بازیگر آسیایی‌تبار تاریخ است که برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شده‌است (دیگری هاینگ اس. انگور است). با برنده‌شدن در جوایز انجمن بازیگران فیلم در سال ۲۰۲۳، او اولین مرد آسیایی شد که در رده بازیگر نقش مکمل فیلم برنده شده‌است. مجلۀ تایم در سال ۲۰۲۳ او را یکی از ۱۰۰ شخص تاثیرگذار در جهان نامید.

مجموعه ای کامل از بهترین آثار جاناتان کی کوان که حتما باید دید

دانلود کامل ترین و برترین آرشیو از مجموعه فیلم های Ke Huy Quan همراه با نسخه های زیرنویس فارسی چسبیده و دوبله فارسی با لینک تماشای آنلاین و رایگان.
ترتیب :